Наборы ZO
Новинки ZO
Лечебная косметика ZO

Косметика доктора Zein Obagi ZO (Зейн Обаджи)

Здорова, молода і підтягнута шкіра - мрія, яка стає реальністю завдяки інноваційній косметиці, створеної провідними лікарями-дерматологами.

доктор Zein ObagiZO Skin Health – лікувальна косметика та засоби по догляду за шкірою, створені всесвітньо відомим американським доктором Зейном Обаджі. Саме він визначив нову концепцію не просто лікування хвороб, які вже виникли, а грамотного щоденного догляду за шкірою. Ця нова філософія поклала початок розвитку серії затребуваних засобів і програм по догляду за шкірою, які рекомендують дерматологи і косметологи в усьому світі.

Обаджі пропонує всеохоплюючий спектр продукції для щоденного здоров'я шкіри, захисту від агресивних факторів навколишнього середовища і закріплення результатів терапевтичного лікування хвороб шкіри.

Відмітні особливості лінії косметики ZO Skin Health:

  • Широкий асортимент продукції, наявність протоколів і програм, які допомагають підтримувати результати лікувальних процедур, ефективно доглядати за шкірою кожен день і захищати її від впливу зовнішнього середовища;
  • Можливість підібрати засоби для всіх пацієнтів - незалежно від їх віку, типу шкіри і на будь-якій стадії захворювань шкіри;
  • Застосування інноваційних технологій і високоякісних інгредієнтів, клінічні дослідження, що підтверджують поставлені цілі - все це гарантує надійність, безпеку і комфорт при використанні продукції ZO Skin Health.