Крем освітлюючий Retinol skin Brightener 1%

Модель: 0028
2959 грн.

Крем для обличчя освітлюючий з ретинолом 1% Объем: 50 мл pH 5.5 Розроблено для шкіри, що має проблеми з пігментацією і сонячними ушкодженнями. Це коригуючий засіб може застосовуватися як перший ступінь в системі лікування гіперпігментації, або як підтримуючий продукт після закінчення курсу терапі...Крем для обличчя освітлюючий з ретинолом 1%

Объем: 50 мл pH 5.5

Розроблено для шкіри, що має проблеми з пігментацією і сонячними ушкодженнями.

Це коригуючий засіб може застосовуватися як перший ступінь в системі лікування гіперпігментації, або як підтримуючий продукт після закінчення курсу терапії. Універсальний для допомоги шкірі будь-якого відтінку.

Містить багато-активну формулу, що дозволяє, крім контролю за пігментом, мінімізувати почервоніння і шкідливий вплив навколишнього середовища. Допомагає відновити і підтримувати рівномірний тон шкіри.

Властивості:

  1. Коригує колір шкіри завдяки біоінженерному комплексу (без вмісту гідрохінону), який абсорбується глибоко в епідерміс;
  2. Швидко освітлює і тонує шкіру завдяки одночасному впливу складових препарату (мікро-інкапсульований Ретинол, антиоксиданти і ферменти рослин);
  3. Мінімізує появу дискомфорту і почервоніння завдяки унікальній проникаючій формулі.

Активні речовини:

  1. Ретинол і суміш Аскорбінової кислоти з Глюкозою: дана комбінація має доведену високу ефективність у поліпшенні відновлення клітин, швидкого поліпшення кольору і текстури шкіри і руйнуванні вже існуючої пігментації на шкірі.
  2. Глутатіон, Соєві ізофлавони і n-ацетилглюкозамін: запобігають виникненню нових вікових нерівностей шкіри і пігментних плям.
  3. Екстракт листя буквиці лікарської: ефективно блокує вироблення меланіну, запобігаючи розвитку меланогенеза.
  4. Вітаміни С та Е: надають антиоксидантну дію.

Склад:

Вода, цетеарил ізононоат, циклопентасилоксан, гліцерин, олія мигдалю солодкого, циклогексасилоксан, цетириловий спирт, стеарет - 20 пентилен гліколь, цетиловий спирт, аскорбіл глікозид, полісорбат 20, ретинол, пропілгептил каприлат, ацетил Глюкозамін, цетиарил глюкозид, мальтодекстрин, акриламід / амоніум акрилат сополімер, спирт, екстракт тяволги в'язолистного, нейлон-12, лецитин, глютатіон, карбомер, каприліл гліколь, 1,2-гексанедіол, натрію гідроксид, полісорбат 80, поліізобутен, токоферил ацетат, аскорбіл пальмітат, калію сорбат, фосфоліпіди, олія лаванди, натрію сульфіт, натрію метабісульфіт, бутилгідрокситолуол, натрію етилендіамінтетраацетат, екстракт листя / квітів / стебла буквиці лікарської, екстракт квітів пеларгонії, глюконолактон, сорбітан ізостеарат, бета-гідроксикислоти, натрію бензоат, глюкоза, соєві ізофлавони, токоферол, масло сої, масло зерен кукурудзи, бета-каротин.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою флакона дозатора витягти дві-чотири дози засобу і нанести його тонким шаром на шкіру обличчя або інші ділянки тіла за необхідності. Використовувати двічі на день-вранці і ввечері. У разі відчуття сильного печіння - необхідно зменшити частоту застосування.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук