Лікувальна маска від акне Ossential® Sulfur Masque Acne Treatment

Модель: 0062
3769 грн.

Лікувальна маска для шкіри обличчя проти акне на основі 10% сірки Обсяг: 540 г / 19 Oz. Розроблено спеціально з урахуванням потреб жирної шкіри обличчя, а також шкіри, схильної до акне. Дана лікувальна Маска здатна глибоко проникати в пори, очищаючи їх. Вона вбирає надлишок шкірного жиру (себума),...Лікувальна маска для шкіри обличчя проти акне на основі 10% сірки

Обсяг: 540 г / 19 Oz.

Розроблено спеціально з урахуванням потреб жирної шкіри обличчя, а також шкіри, схильної до акне. Дана лікувальна Маска здатна глибоко проникати в пори, очищаючи їх. Вона вбирає надлишок шкірного жиру (себума), відшаровує ороговілі клітини шкіри і усуває забруднення, які можуть привести до закупорювання пір.

Властивості:

  1. Здатна поглинати надлишок шкірного жиру і позбавити шкіру від жирного блиску.
  2. Ефективно очищає закупорені пори.
  3. Може застосовуватися при терапії акне і на певних, уражених ділянках шкіри обличчя.

Активні речовини:

  1. Сірка 10%: регулює секрецію себума і усуває роздратування, завдяки цьому - ефективна в лікуванні та попередження виникнення акне.
  2. Гліцерин: відновлює бар'єрну функцію шкіри, завдяки заповненню водного балансу.
  3. Каолін та Бентоніт: вбирає надлишок себума і усуває ороговілі клітини і забруднення з шкіри, тим самим оберігаючи пори від закупорювання.

Основний активний компонент: Сірка 10%

Склад:

Вода, тальк, каолін, гліцерин, бентоніт, пропилен гліколь, феноксиетанол, етилен бразалат, хлорбензін, бензиловий спирт, каприліл гліколь, кремній, етилендіамінтетраацетат тетранатрію, барвник.

Спосіб застосування та дози:

Маска наноситься на попередньо очищене обличчя і залишається на 10-15 хвилин. Після цього - ретельно змивається теплою водою у великих кількостях. Рекомендується використовувати два-три рази на тиждень. При необхідності можна наносити невелику кількість засобу лише на уражені ділянці. У разі появи роздратування - терміново змити маску водою.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук