Complexion Clearing Masque (Sulfur Masque) Натуральна маска вирівнююча колір шкіри на основі 10% сірки (для проблемної шкіри обличчя)

Модель: 0036
1189 грн.

Натуральна маска, яка вирівнює колір шкіри на основі 10% сірки (для проблемної шкіри обличчя)Обсяг: 85 г / 3 Fl. Oz. pH 8.0Розроблено спеціально з урахуванням потреб жирної шкіри обличчя, а також шкіри, схильної до акне. Дана лікувальна маска здатна глибоко проникати в пори, очищаючи їх. Вона вбирає...Натуральна маска, яка вирівнює колір шкіри на основі 10% сірки (для проблемної шкіри обличчя)

Обсяг: 85 г / 3 Fl. Oz. pH 8.0

Розроблено спеціально з урахуванням потреб жирної шкіри обличчя, а також шкіри, схильної до акне. Дана лікувальна маска здатна глибоко проникати в пори, очищаючи їх. Вона вбирає надлишок шкірного жиру (себума), відшаровує ороговілі клітини шкіри і усуває забруднення, які можуть привести до закупорювання пор.

Властивості:

  1. Здатна поглинати надлишок шкірного жиру і позбавити шкіру від жирного блиску.
  2. Ефективно очищає закупорені пори.
  3. Може застосовуватися при терапії акне і на певних, уражених ділянках шкіри обличчя.

Ключові інгредієнти:

  1. Сірка 10%: регулює секрецію себума і усуває роздратування, завдяки цьому - ефективна в лікуванні та попередженні виникнення акне.
  2. Гліцерин: відновлює бар'єрну функцію шкіри, завдяки заповненню водного балансу.
  3. Каолін та Бентоніт: вбирає надлишок себума і усуває ороговілі клітини і забруднення з шкіри, тим самим оберігаючи пори від закупорювання.

Основний активний компонент: Сірка 10%

Склад:

Вода, тальк, каолін, гліцерин, бентоніт, пропилен гліколь, феноксиетанол, етилен бразалат, хлорбензін, бензиловий спирт, каприліл гліколь, кремній, етилендіамінтетраацетат тетранатрію, барвник.

Спосіб застосування та дози:

Маска наноситься на попередньо очищене обличчя і залишається на 10-15 хвилин. Після цього - ретельно змивається теплою водою у великих кількостях. Рекомендується використовувати два-три рази на тиждень. При необхідності можна використовувати невелику кількість засобу лише на ураженій ділянці. У разі появи роздратування - терміново змити маску водою.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук