Calming Toner pH Balancer Лосьйон заспокійливий для сухої, ослабленою і чутливої шкіри обличчя

Модель: 0011
1199 грн.

Лосьйон заспокійливий для сухої, ослабленої і чутливої ​​шкіри обличчяОбсяг: 180 мл / 6 fl. oz. pH 3.2Призначений для догляду за сухою або чутливою шкірою обличчя, схильної до подразнень, з метою її відновлення.Створено на основі унікальної формули, що сприяє підготовці шкіри до подальшого проникнен...Лосьйон заспокійливий для сухої, ослабленої і чутливої ​​шкіри обличчя

Обсяг: 180 мл / 6 fl. oz. pH 3.2

Призначений для догляду за сухою або чутливою шкірою обличчя, схильної до подразнень, з метою її відновлення.

Створено на основі унікальної формули, що сприяє підготовці шкіри до подальшого проникнення інгредієнтів інших лікарських засобів. Завдяки ексклюзивному поєднанню в'яжучих, очищаючих, антибактеріальних і зволожуючих компонентів, лосьйон:

  • делікатно видаляє забруднення;
  • балансує рівень pH;
  • заспокоює шкіру.

Лосьйон - важлива частина програми ZO® Getting Skin Ready ™, в той час як сама ця система підготовки шкіри є найважливішою сходинкою для отримання максимально успішних результатів від лікування усіма терапевтичними процедурами ZO®.

Властивості:

  • Очищає шкіру завдяки унікальному поєднанню компонентів лосьйону;
  • Заспокоює роздратовану шкіру і сприяє її відновленню завдяки ексклюзивному поєднанню зволожуючих інгредієнтів і кондиціонерів;
  • Залишає відчуття комфорту після використання, так як має освіжаючий ефект.

Активні речовини:

Екстракт гамамелісу Віргінського: завдяки своїй в'язкій текстурі допомагає звузити розширені пори на обличчі, має виражені протизапальні властивості.

Натрію Гіалуронат, натрію Пірроглутамат, Пантенол і Алантоїн: кондиціонують і гідратуютьт шкіру обличчя, заспокоюють її і допомагають відновитися.

Склад:

Вода, екстракт гамамелісу віргінського, полісорбат-80, гліколева кислота, алантоїн, натрієва сіль піролідонкарбонової кислоти, ментоксіпропендіол, натрію гіалуронат, натрієва сіль етілендіамінтетраацетатуксусної кислоти, пантенол, ксантантовая камідь, альфа-ізометил іонон, бензілсаліцілат, гідроксізогексіл-3-ціклогексенкарбоксальдегід, цитронелол, евгенол, натрію гідроксид, етілгексілгліцерін, феноксіетанол, ароматизатор.

Спосіб застосування та дози:

Призначений для щоденного використання вранці і ввечері. Засіб наноситься ватним спонжем на шкіру обличчя і шиї, уникаючи ділянок навколо очей.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук