Oil Control Pads Acne Treatment Серветки для контролю за жирністю шкіри

Модель: 0010
1709 грн.

Серветки посиленої дії для контролю за жирністю шкіри обличчяОбсяг: 60 спонжів pH 4.0Спонжі розроблені для контролю за жирністю шкіри і лікування акне. Підходять як для нормальної, так і для жирної шкіри обличчя, а так само при проблемах з акне.Містять активні інгредієнти для профілактики і терапії ...Серветки посиленої дії для контролю за жирністю шкіри обличчя

Обсяг: 60 спонжів pH 4.0

Спонжі розроблені для контролю за жирністю шкіри і лікування акне. Підходять як для нормальної, так і для жирної шкіри обличчя, а так само при проблемах з акне.

Містять активні інгредієнти для профілактики і терапії акне і призначаються для одночасного використання з додатковими засобами з програми лікування акне. Видаляють надлишок шкірного жиру (себума), нормалізують розмір пор, зменшують роздратування і допомагають надати шкірі гладку текстуру.

Oil Control Pads служать своєрідним тонуванням і завершують систему підготовки шкіри ZO® Getting Skin Ready ™.

Властивості:

 1. Забезпечують максимальну ефективність в лікуванні акне і усунення джерел запалення завдяки активним властивостям Саліцилової кислоти 2%.
 2. Спонжі мають текстуру, яка сприяє ефективному відшарування ороговілих клітин.
 3. Видаляють з поверхні шкіри забруднення і надлишки жиру (себума), очищають пори; оптимізують доставку лікувальних складових завдяки використанню комбінації перевірених очищувачів.
 4. Забезпечують захист шкіри і сприяють зменшенню почервоніння.
 5. Зволожують і відновлюють баланс вологи за рахунок пом'якшуючих компонентів в складі.
 6. Основний активний компонент: Саліцилова кислота 2%.

Активні речовини:

 • Саліцилова кислота 2%: допомагає вилікувати акне.
 • Гліколева кислота: відшаровує омертвілі клітини шкіри.
 • Екстракти лікарських рослин: мають протизапальні та антиоксидантні властивості.
 • Сечовина: зволожує і відновлює водний баланс.
 • Мигдальна кислота: забезпечує антимікробний захист шкіри. Зменшує прояви постакне.
 • Гамамеліс: забезпечує антивірусний захист. Звужує розширені пори.

Спонжі мають спеціально розроблену текстуру, що сприяє максимально ефективному впливу активних речовин.

Склад:

Вода, денатурований спирт 40-В, бутилен гліколь, саліцилова кислота, мигдальна кислота, сечовина, екстракт гамамелісу Вірджинії, ментил лактат, натрію гідроксид, гліколева кислота, екстракт шипшини звичайної, екстракт кори падука африканського, екстракт амурського коркового дерева, екстракт ячменю дворядного, екстракт гадючника вязколистого, екстракт листя подорожника ланцетолистого, екстракт листя камелії китайської, екстракт крітмія морського, спирт, ароматизатор, лімонен, ліналоол, гексил циннамал, альфа-Ізомет іонон.

Увага: Важливо!

Розчин містить альфа-гідроксикислоти, які здатні збільшувати сприйнятливість до сонячних променів. Тому, під час застосування даного засобу, необхідно додатково використовувати сонцезахисний крем, носити одяг закритих фасонів і обмежити час перебування на сонці. Ці запобіжні заходи будуть актуальні і протягом тижня після виходу з обігу спонжів.

Спосіб застосування:

Протирати серветками обличчя двічі в день.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук