Pigment control + Brightening

Модель: 0070
3469 грн.

Крем посиленого контролю за пігментацією шкіри обличчя і тілаОбсяг: 81 мл / 2.99 Oz. Крем посиленої дії створений для боротьби з найбільш прогресивними і серйозними формами гіперпігментації за рахунок вмісту гідрохінону 4% і активної аскорбінової кислоти 20%. Засіб діє шляхом поступового освітлення...Крем посиленого контролю за пігментацією шкіри обличчя і тіла

Обсяг: 81 мл / 2.99 Oz.

Крем посиленої дії створений для боротьби з найбільш прогресивними і серйозними формами гіперпігментації за рахунок вмісту гідрохінону 4% і активної аскорбінової кислоти 20%. Засіб діє шляхом поступового освітлення ділянок з гіпермігментацією, захищаючи шкіру від запалень і почервоніння.

Активні речовини:

  1. Гідрохінон 4% пригнічує виробництво пігменту;
  2. 20% аскорбінова кислота покликана надавати шкірі більш рівномірний тон;
  3. Етоксідігліколь є унікальним транспортом активних елементів засобу;
  4. Комплекс екстракту плоду сичуаньского перцю, масло насіння соняшнику і екстракт листя розмарину усувають почервоніння і запалення в зв'язку з використанням гідрохінону.

Основний активний компонент: гідрохінон 4%, 20% активна аскорбінова кислота.

Склад:

Аскорбінова кислота, аскорбіл пальмітат, каприлик / каприк тригліцерид, каприлил метикон, цетил поліетиленгліколь / поліпропіленгліколь-10/1 диметикон, циклотетрасилоксан, диметикон, диметикон кросполимер, токоферил ацетат, етоксидигликоль, олія насіння соняшника, олеіловий спирт, олія насіння інка-інчі, ретинил пальмітат, екстракт листя розмарину, сквалан, токоферол, екстракт плодів зантоксилум.

Спосіб застосування та дози:

За допомогою дозатора отримати 2 дози і нанести на пігментовані ділянки шкіри. Застосовувати двічі на день або за рецептом лікаря. Перед виходом на вулицю-використовувати сонцезахисний крем.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук