Скраб Dual Action Scrub (Travel size)

Модель: 0064
1259 грн.

Скраб для нормальної і жирної шкіри обличчя, схильної до акне.Обсяг: 58 г / 2.0 Oz.Даний скраб покликаний очищати шкіру від бактерій, що призводять до акне. За рахунок свого складу, що включає в себе механічні та хімічні ексфоліанти, засіб здатний ефективно видаляти з шкіри надлишки жиру (себума) і ...Скраб для нормальної і жирної шкіри обличчя, схильної до акне.

Обсяг: 58 г / 2.0 Oz.

Даний скраб покликаний очищати шкіру від бактерій, що призводять до акне. За рахунок свого складу, що включає в себе механічні та хімічні ексфоліанти, засіб здатний ефективно видаляти з шкіри надлишки жиру (себума) і ороговілі клітини. Ексклюзивний дванадцятигодинний мультиокислювальний комплекс дозволить сформувати безперервний антиоксидантний захист. Масло чайного дерева у формулі скрабу служить для очищення закупорених пор, що допомагає боротися із запаленнями.

Скраб є важливою складовою в системі підготовки шкіри ZO Getting Skin ReadyTM. Дана система є першим ступенем для досягнення найкращих результатів при подальшому застосуванні терапевтичних препаратів і процедур ZO.

Властивості:

 1. Ефективно усуває ороговілі клітини шкіри;
 2. Має заспокійливі компонентами;
 3. Загоює шкіру;
 4. Видаляє надлишки шкірного жиру (себума) і бактерії з поверхні епідермісу;
 5. Підвищує захисну функцію шкіри за рахунок відновлення ліпідів;
 6. Бореться із запальними процесами на шкірі;
 7. Безперервно захищає від пошкодження вільними радикалами за рахунок ексклюзивного комплексу ZOX12 TM в складі.

Активні речовини:

 1. Молочна і Саліцилова кислоти: забезпечують хімічне відлущування ороговілих клітин шкіри.
 2. Синтетичний і канделильський віск: покликаний фізично відлущувать ороговілі клітини шкіри, не викликаючи, при цьому, подразнень.
 3. Масло листя чайного дерева: ефективно розчиняє і видаляє надмірну кількість шкірного жиру (себума), а також знищує пропіонові бактерії, які і призводять до появи акне.
 4. Гліцерин і натрієва сіль піролідонкарбонової кислоти: зміцнюють захисний бар'єр шкіри і відновлюють баланс вологи.
 5. ZOX12 TM (Ексклюзивний 12-годинний антиоксидантний комплекс. Має механізм поступового вивільнення інкапсульованих Вітамінів А, С і Е): бореться з ознаками передчасного старіння шкіри і захищає її від руйнівного впливу вільних радикалів.
 6. ZO-RRS2TM (Ексклюзивний комплекс зі стовбурових клітин лікарських рослин - шандри звичайної і едельвейса альпійського): надають потужний антиоксидантний захист, а також зводять до мінімуму можливі запалення і подальше пошкодження шкіри.

Основний активний компонент: Саліцилова кислота 2,0%.

Склад:

Поліетиленгліколь-6, синтетичний віск, гідрогенізована касторова олія, гліцерин, молочна кислота, С20-40 парет-40, цетиариловий спирт, вода, полісорбат-80, натрію пірроглутамат, канделильський віск, феноксіетанол, гідрогенізована олія жожоба, поліметил  метакрилат, цетеарет-20 , поліетилен, масло листя чайного дерева, стовбурові клітини шандри звичайної, стовбурові клітини едельвейса альпійського, вітамін Е, вітамін А, лецитин, аскорбінова кислота, бутилгідрокситолуол, барвник, ароматизатор.

Спосіб застосування та дози:

Рекомендовано використовувати не частіше ніж один раз на день. Наносити на зволожену шкіру, уникаючи область навколо очей. Масажувати протягом 1 хвилини, після чого - ретельно змити великою кількістю теплої води.

Leave a review
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук